top of page

Eid Mubarak!

Assalamoe alaikoem beste broeders en zusters,


Via deze weg willen wij al onze leden en bezoekers een gezegend en gezond Eid ul Adha toewensen.


Eid-gebed

Dit jaar zal Alhamdoelillah ook het Eid-gebed (zondag 16 juni) worden verricht in onze moskee om stipt 07:30, dus kom op tijd! Rondom het Eid gebed is het in de moskee drukker dan normaal. Dit betekent dat ook het verkeer rondom de moskee toeneemt. Wij roepen al onze leden op om rekening te houden met onze buren en samen te laten zien dat wij op een positieve manier bij willen dragen aan de buurt. Om dit in goede banen te leiden verzoeken wij onze bezoekers om zich te houden aan onderstaande regels en te allen tijde de instructies van onze vrijwilligers, waaronder die van de parkeerwachters, op te volgen.

 • Kom, indien mogelijk, lopend of op de fiets naar de moskee voor het Eid-gebed. Hiermee beperken we samen de overlast voor de omgeving rondom de moskee;

 • Kom je toch met de auto, dan kun je je auto parkeren op de parkeerplaats van de Lidl, zover als mogelijk naar achteren om de klanten van de Lidl niet in de weg te staan;

 • Voorkom het parkeren in de woonwijk, omdat dit vaak na het gebed leidt tot overlast voor de buurt;

 • Parkeer alleen op toegestane plekken, niet op de stoep of in de bochten;

 • Spreek elkaar op een respectvolle en constructieve manier aan en help elkaar het juiste te doen;

 • Kom aub op tijd of blijf anders thuis;

 • Laat uw afval niet op straat achter;

 • Zet uw fiets in het fietsenrek;

 • In verband met de drukte en het tijdstip van het Eid-gebed vragen wij ouders om (jonge) kind(eren) bij zich te houden tijdens en na het gebed;

 • Ben je klaar met het verrichten van het Eid-gebed, dan vragen we je om, gezien het tijdstip, niet in de omgeving te blijven hangen en direct naar huis toe te gaan;

 • Gezien het aantal bezoekers in de moskee en de duur van het gebed verzoeken we iedereen met klachten die passen bij overdraagbare virussen, zoals neus- en verkoudheidsklachten en hoesten, thuis te blijven;

 • Ook vragen we je de vrijwilligers, die ervoor zorgen dat alles in goede banen wordt geleid, te allen tijde te respecteren en hun instructies op te volgen. Zij voeren slechts het beleid uit en zijn er voor jouw en onze veiligheid.


Vrijwilligers nodig!

Voor het kunnen organiseren van het Eid-gebed en toekomstige activiteiten zijn voldoende vrijwilligers een eis. Zij zorgen ervoor dat het proces in goede banen wordt geleid. Mocht je nog niet actief zijn en wil je meehelpen met het toezicht en de handhaving voor de gebeden door het jaar, meld je dan zo snel mogelijk aan bij het bestuur via Whatsapp op 0348 420 438. en geef aan op welke dagen je beschikbaar bent.


Jouw hulp en begrip is echt hard nodig voor een positieve invulling van deze gezegende dag, Baraka Allahoe fiekoum!

Wa assalamoe alaikoem wa rahamatoe Allahi wa barakatoe,


ICCW bestuur.

108 weergaven0 opmerkingen

Recente blogposts

Alles weergeven

댓글


bottom of page